Logo Logo
Vaše pracovní oděvy
  • 08.08.2019
  • Vaše pracovní oděvy

O nás

Navrhujeme a vyrábíme pracovní oděvy od roku 1993. Během těchto let jsme si vytvořili mnoho střihů, které jsou již praxí odzkoušené. Naše výrobky splňují specifické požadavky profesionálů na pohodlí, funkčnost, design a cenu. Dodáváme pracovní oděvy na zakázku dle požadavku zákazníka včetně loga firmy formou nástřiku nebo výšivky.

Při šití pracovních oděvů nezapomínáme i na ty naše nejmenší. Montérky jsou perfektní alternativou k běžnému volnočasovému oblečení pro Vaše děti. Kromě toho, že jsou velmi elegantní a trvanlivé, mohou také přispívat k sebevědomí Vašeho dítěte. Vždyť kdo z nás se v raném mládí nechtěl podobat svým rodičům. A třeba když si v sobotu tatínek oblékne montérky a vydá se sekat trávu, nebo opečovávat svého plechového miláčka, není pro jeho potomka nic důležitějšího než se tátovi vyrovnat a pomáhat mu. A při tom se může nenásilnou formou naučit spoustu užitečných věcí. Pokud mu k tomu nabídnete také doopravdické montérky, nemůžete pro něj udělat víc.

Naši zákazníci mohou nakupovat buď formou individuálního nákupu přes snadno ovladatelný a přehledný e-shop, nebo přímo v naší šicí dílně, kde můžeme zákazníka odborně poměřit a  poradit mu s výběrem vhodného oděvu.